Pojďte do toho s námi
Pojďte do toho s námi
Věří nám přes 1,3 milionu zákazníků. Proč?

Máme pro vás
víc než jen
 faktury

Jsme féroví

Jednáme na rovinu. Naše smlouvy jsou jasné a srozumitelné, nemáme skryté poplatky a cenu energií vám můžeme zafixovat až na 3 roky. Co řekneme, to platí.

Jsme dostupní

Jsme tu pro vás osobně, na telefonu nebo online. Navíc si díky naší mobilní aplikaci můžete spoustu věcí vyřídit i sami z pohodlí domova.

Jsme výhodní

Myslíme i na vaši peněženku. K výhodné ceně za energie u nás proto získáte užitečné služby navíc. Třeba elektrikáře v ceně elektřiny nebo kontrolu kotle, pokud používáte plyn na vytápění.

Jsme v souladu s přírodou

Máme největší podíl elektřiny z obnovitelných zdrojů mezi velkými dodavateli v Česku. Pořádáme soutěž E.ON Energy Globe a účastníme se akce Ukliďme Česko.

Zákazníci
nás mají rádi

Co ještě můžeme
nabídnout?

Zákaznická obsluha

Energie24

Spoustu svých požadavků si snadno vyřídíte online, a to přes zákaznický portál nebo aplikaci Energie24. Vždycky v ní budete mít přehled o svých platbách, fakturách, spotřebě nebo službách, které u nás využíváte.

Bezplatná zákaznická linka

Když budete potřebovat pomoct, poradit se smlouvou nebo zjistit nějaké informace, můžete nám zdarma zavolat na 800 77 33 22.

Obchodní místa

Své požadavky si u nás můžete jednoduše vyřídit i osobně. V Česku máme víc než 30 kontaktních míst.

Jsme online

Elektronická faktura

Když nebudete chtít papírové faktury, můžeme vám je posílat na e-mail. Ušetříte tak místo v šuplíku i kousek přírody.

Zálohy jednoduše změníte

Své zálohy na energie si můžete bez problémů měnit. Jde to online přes zákaznický portál nebo aplikaci Energie24, případně telefonicky přes naši zákaznickou linku.

Odečet elektroměru online

Odečet elektroměru si můžete udělat sami na webu nebo přes zákaznický portál Energie24.

Jsme transparentní

Našich smluv se bát nemusíte

Než s námi nějakou uzavřete, vysvětlíme vám, co v ní je, a upozorníme na důležité body. Vždycky budete vědět, co podepisujete.

Poplatky

Neúčtujeme žádné nesmyslné poplatky.

Máme ombudsmana

Pokud nebudete spokojeni s tím, jak jsme vyřídili vaši reklamaci nebo stížnost, můžete se obrátit na našeho ombudsmana. Všechno znovu nezávisle prověří.

To důležité se vždycky dozvíte včas

O každé odstávce budete vědět předem

Čas od času musíme vypnout proud a provést údržbu vedení. O všem vám ale vždycky dáme vědět předem.

Přehled o spotřebě i zálohách

Když chcete v průběhu roku vědět, jestli vás čeká přeplatek nebo nedoplatek na zálohách, stačí nám zavolat nebo vyfotit elektroměr naší mobilní aplikací. Dopředu odhadneme, kolik zaplatíte.

Časy HDO vám pošleme

Už žádné složité pátrání po nových časech nízkého a vysokého tarifu.

Máme pro vás zajímavá
energetická řešení

E.ON Solar
Nebojte se rostoucích cen elektřiny a spolehněte se na energii ze slunce. Díky fotovoltaice s Virtuální baterií můžete využít opravdu všechnu energii získanou ze slunečních paprsků.
E.ON Teplo
Přemýšlíte o novém kotli nebo tepelném čerpadle? Poradíme vám s výběrem toho nejlepšího způsobu vytápění. Navíc se postaráme o veškerý servis od dopravy přes montáž až po spuštění.